Без рубрики

Партнерський офіс Юридичної компанії Рубікон у Чернівцях


З 1 лютого 2017 року у місті Чернівці почав свою роботу партнерський офіс Юридичної компанії Рубікон. Тепер жителі Чернівців, Чернівецької області або інші зацікавлені особи можуть звернутися в наш офіс за самими різними юридичними і іншими послугами. Також клієнти отримали можливість отримати послуги в інших регіонах України чи за кордоном через наш чернівецький офіс.

В офісі юридичної компанії у Чернівцях адвокати, юристи, менеджери та інші фахівці компанії надають послуги найширшого спрямування. Зокрема юридичний офіс в Чернівцях пропонує своїм клієнтам наступні послуги: юридична консультація, послуги адвоката і юриста у справах різних категорій, складання юридичних документів, представництво в суді і захист інтересів, реєстрація фірм і ліквідація бізнесу, оформлення спадщини, оформлення посвідки на проживання в Україні і імміграція за кордон, оформлення румунського громадянства, юридичний супровід угод з нерухомим майном і корпоративними правами, послуги з представництва інтересів в суперечках з банками з питань кредитів, послуги бюро перекладів іноземних мов з перекладу текстів різних тематик, реєстрація та захист авторських прав, юридичний супровід бізнесу, послуги нотаріуса, витребування дублікатів документів, апостиль та консульська легалізація документів та інші послуги.

Адвокати та юристи юридичної фірми в Чернівцях надають клієнтам послуги українською, російською, англійською та іншими мовами.

Адвокати компанії в Чернівцях нададуть необхідні юридичні та інші супутні послуги на високому професійному рівні, а практичний досвід наших фахівців допоможе оперативно вирішити різні питання.

Чекаємо Вас в офісі юридичної компанії в Чернівцях за адресою: вул. Шевченка, буд. 28, офіс 103.


С повагою,

Директор Юридичної компанії «Рубікон»

Павло Нікулін


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *