Без рубрики

Франшиза Юридичної компанії Рубікон


Юридична компаній пропонує приватним адвокатам і юристам співпрацю за юридичною франшизою з надання юридичних послуг громадянам та бізнесу. Перелік послуг юридичної компанії постійно розширюється, що дозволяє постійно нарощувати обсяг послуг, які надаються на ринку юридичних послуг.

Юридична компанія пропонує франшизи для понад 80 міст України за принципом, 1 партнер юридичної компанії на одне місто України.

При купівлі франшизи, Ви отримуєте можливість використовувати торговельну марку та готову модель організації бізнесу, маркетингову стратегію розвитку і реклами, підтримку у складних юридичних справах досвідченими адвокатами та іншими фахівцями, на одному з сайтів юридичної компанії буде розміщена сторінка Вашого офісу з Вашими прямими контактами (всі клієнти на території вашого міста з юридичної сайту компанії будуть звертатися з юридичними питаннями безпосередньо до Вас, а в разі звернення клієнтів з вашого міста в офіси нашої компанії, вони будуть перенаправлятися до Вас безпосередньо). Також ми надамо Вам можливість надавати своїм клієнтам великий перелік додаткових послуг за партнерськими тарифами або на інших договірних умовах.

Обов’язковою вимогою є наявність офісу в населеному пункті, де Ви будете працювати, наявність робочих місць, інтернету, офісної техніки, телефонів і програм Skype, Viberі, WhatsApp.

Ми додатково надамо Вам правила роботи, маркетингові показники діяльності та розвитку, короткий маркетинг-план розвитку та іншу інформацію.

Якщо ви хочете почати роботу по франшизі – залиште заявку на цьому сайті або на юридичному сайті Юридичної компанії “Рубікон” будь-яким зручним Вам способом зв’язку, після чого з Вами зв’яжеться наш менеджер, щоб узгодити всі питання і укласти договір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *