Отримання документів


discovery of documents Kie


 Офіси в Україні і за кордоном


Юристи Юридичної компанія «Рубікон Консалтинг Груп» надають послуги витребування повторних документів в Україні і за кордоном (понад 20 країн) з органів ЗАГС (РАГС), архівів, документів про освіту, судових документів і інших документів, а також сприяють в оформленні довідок про несудимість та українського податкового номера – ІПН.

Також у клієнтів часто виникає необхідність в оформленні Довідки про сімейний стан в Україні (Заява про сімейний стан), для подальшого укладення шлюбу за кордоном або для оформлення документів на імміграцію за кордон. Заява про сімейний стан, згідно із законом, оформляється у нотаріуса.

Витребування дубліката диплома про освіту та додатка юристи юридичної компанії здійснюють на підставі нотаріального доручення при безпосередньому зверненні до навчального закладу на території України, де особа навчалася.

Якщо Ви перебуваєте за кордоном і не можете самостійно займатися витребуванням документа що Вас цікавить або його дубліката, скористайтеся нашими послугами, і наші юристи отримають для документ що Вас цікавить.

Фахівці юридичної компанії після отримання документа, в разі необхідності, можуть провести його консульську легалізацію, поставити апостиль, а також здійснити письмовий переклад документа на іноземну мову з нотаріальним посвідченням перекладу документа, і потім вислати Вам готовий документ кур’єрською службою.


Запитати у адвоката

Тема запитання *

Ваше ім'я та прізвище *

Ваш e-mail *

Ваше місто *

Текст запитання *

* — поля обов'язкові для заповнення