Послуги бізнесу


subscriber legal support of business Kiev


 Офіси в Україні і за кордоном


Юридична компанія «Рубікон Консалтинг Груп» надає послуги абонентського юридичного супроводу компаній в Україні. Юридичне абонобслуговування бізнесу – це цілий комплекс юридичних послуг для бізнесу, які надаються на постійній основі і необхідні для вирішення юридичних питань, які виникають в процесі ведення бізнесу.

Послуги в рамках абонентського юридичного супроводу бізнесу: юридична консультація адвоката, підготовка юридичних висновків, надання нормативного матеріалу, юридичний правовий аналіз документації, установчих документів, договорів, розробка юридичних документів, робота з договорами, надання рекомендацій щодо внесення змін до установчих документів, складання запитів і інформаційних листів до правоохоронних і контролюючих органів, юридичний супровід угод, юридичне представництво інтересів в адміністративних, правоохоронних та контролюючих органах, участь в переговорах з контрагентами та партнерами, юридичний супровід реєстрації юридичних осіб та внесення змін до установчих документів, претензійна робота, екстрений виїзд адвоката при проведенні податкової перевірки або в разі іншої потреби.

В рамках послуги абонентського юридичного обслуговування бізнесу не здійснюється судове представництво, супровід у виконавчому провадженні, бухгалтерське обслуговування. Ці послуги надаються на підставі окремих договорів.

Переваги абонентського юридичного супроводу бізнесу: зниження витрат на фахівців, кваліфікація юристів юридичної компанії значно вище, ніж у штатного юриста, гарантія своєчасного отримання професійної юридичної допомоги, фіксована абонентська плата, за компанією закріплюється персональний юрист або адвокат.


Запитати у адвоката

Тема запитання *

Ваше ім'я та прізвище *

Ваш e-mail *

Ваше місто *

Текст запитання *

* — поля обов'язкові для заповнення