Послуги адвоката


lawyer Kiev


 Офіси в Україні і за кордоном


Юридична компанія «Рубікон Консалтинг Груп» надає юридичні та адвокатські послуги для бізнесу і громадян з різних напрямків. Адвокати юридичної компанії проводять юридичні консультації, складають юридичні документи для суду і інших органів, здійснюють юридичний захист у суді та представництво інтересів клієнтів у виконавчому провадженні з юридичних справ різних категорій.

Послуги адвокатів юридичної компанії: юридична консультація адвоката, юридичний аналіз документів, оцінка перспективи розгляду справ в суді, юридична експертиза договорів, складання шлюбних контрактів, складання юридичних документів для суду (позовна заява до суду, заперечення до позовної заяви, зустрічна позовна заява, апеляційна та касаційна скарга, відповідь на запит, клопотання, претензія), ведення адвокатом справ в суді у справах різних категорій, досудове врегулювання спорів, юридичний супровід на стадії виконавчого провадження та стягнення боргів, абонентське юридичне супроводження бізнесу, медіація, юридичний супровід угод з нерухомістю та землею, супровід банкрутства компаній, захист авторських і суміжних прав і інше.

Категорії судових справ, які ведуть наші адвокати: сімейне право, розірвання шлюбу, поділ майна колишнього подружжя, цивільне право, усиновлення, міжнародне усиновлення, позбавлення батьківських прав, встановлення батьківства, господарське право, корпоративне право та комерційне право, кримінальне право, ДТП, спадкове право, трудове право, авторське право, митне право, житлове право, податкові право, страхове право, банківське право і кредити, захист честі, гідності та ділової репутації, міграційне право та інші категорії справ.

Адвокати юридичної компанії допоможуть Вам знайти найбільш оптимальні варіанти вирішення юридичних ситуацій, що виникли та докладуть весь свій досвід і знання для швидкого і оптимального їх вирішення в Ваших інтересах. Своєчасне звернення до адвоката за юридичною допомогою дозволить уникнути багатьох юридичних проблем.


Поставити питання адвокату

Тема запитання *

Ваше ім'я та прізвище *

Ваш e-mail *

Ваше місто *

Зміст запитання *

* — поля обов'язкові для заповнення