Про компанію


Signing testament


  Офіси в Україні і за кордоном


Ласкаво просимо на наш юридичний сайт!

Юридична компанія «Рубікон Консалтинг Груп» – українська юридична компанія з офісом в Києві, яка надає юридичні та супутні послуги для бізнесу в сфері корпоративного права, послуги адвокатів для приватних осіб. Юридична компанія «Рубікон Консалтинг Груп» є надійним діловим партнером для вітчизняних і іноземних клієнтів.

Звернувшись у Юридичну компанію «Рубікон Консалтинг Груп», Ви зможете доручити нашим досвідченим адвокатам і юристам представництво Вас з юридичних питань. Будьте впевнені, наші юристи виконають юридичну роботу, якісно в терміни, що Вас цікавлять.

Юридична компанія «Рубікон Консалтинг Груп» надає клієнтам широкий перелік юридичних послуг в Києві, Харкові, інших регіонах України і за кордоном в більш ніж 30 країнах.

Основні напрямки діяльності Юридичної компанії «Рубікон Консалтинг Груп» в Україні: юридична консультація, послуги адвокатів і юристів, спадкове право, державна реєстрація підприємства та ліквідація бізнесу, абонентське юридичне супроводження бізнесу, ліцензування, міграційні послуги, витребування та легалізація документів, послуги перекладу іноземних мов, реєстрація та захист авторських прав та інші послуги.

Юридична компанія «Рубікон Консалтинг Груп» надає юридичні послуги на українській, російській, німецькій, англійській, італійській і ще більш ніж на 10 мовах, починаючи від юридичної консультації адвоката on-line і закінчуючи представництвом в суді.

Основні завдання Юридичної компанії «Рубікон Консалтинг Груп» – професійне вирішення завдань клієнтів в максимально короткий термін!

Нам з Вами по дорозі!


Помилка: Contact form не знайдена.