Реєстрація фірм


registration company Kiev


 Офіси в Україні і за кордоном


Юридична компанія «Рубікон Консалтинг Груп» надає юридичні послуги з реєстрації бізнесу в Україні та за кордоном. Юристи нашої юридичної компанії проведуть юридичну консультацію з відкриття бізнесу, нададуть Вам всебічну юридичну допомогу у відкритті фірми або підприємництва і здійснять всі необхідні реєстраційні дії.

Юристи компанії здійснюють реєстрацію бізнесу в наступних організаційно-правових формах: товариство з обмеженою відповідальністю – ТОВ, акціонерне товариство – АТ (публічне акціонерне товариство і приватне акціонерне товариство), приватне підприємство – ПП, представництво іноземної компанії, філія компанії, приватний підприємець – ФОП. Наші юристи також здійснюють реєстрацію компаній з іноземними засновниками (фізичними і юридичними особами), а також надають юридичні послуги з реєстрації іноземних інвестицій.

Окремо слід відзначити таку послугу, як реєстрація громадської організації місцевого та всеукраїнського рівня, яка не є прибутковою.

Послуг з реєстрації компаній в Україні: підготовка рекомендацій щодо вибору оптимальної організаційної форми реєстрованого бізнесу, визначення видів діяльності, розробка установчих документів компанії, переклад документів на українську мову з нотаріальним посвідченням (якщо компанія реєструється від імені іноземного замовника), підготовка пакету документів для відкриття рахунку в банку, державна реєстрація компанії, постановка на облік в контролюючих органах, органах державної влади та місцевого самоврядування, виготовлення печатки, реєстрація платником єдиного податку або ПДВ та інше.

Крім того наші юристи надають юридичний супровід з питань юридичного супроводу продажу готових компаній, послуги переоформлення документів компаній, здійснюють розробку договорів та надають послуги абонентського юридичного супроводу бізнесу.

Юристи юридичної компанії допоможуть Вам визначитися з видами діяльності компанії, організаційно-правовою формою реєстрації бізнесу, способом і порядком участі засновників у компанії що реєструється, порядком формуватися статутного капіталу та інших моментах. У зв’язку з цим в першу чергу необхідно звернутися до юристів нашої компанії і отримати юридичну консультацію з реєстрації бізнесу.


Поставити питання адвокату

Тема запитання *

Ваше ім'я та прізвище *

Ваш e-mail *

Ваше місто *

Зміст запитання *

* — поля обов'язкові для заповнення