Ліквідація фірм


liquidation companies Kiev


Юридична компанія «Рубікон Консалтинг Груп» надає послуги з ліквідації компаній та підприємців. Юристи компанії надаю повний комплекс юридичних послуг по відкриттю процесу ліквідації бізнесу, супроводу процедури закриття бізнесу і з питань представництва інтересів в господарському суді, контролюючих органах та інших організаціях.

Законодавством України передбачені різні способи ліквідації бізнесу. Так ліквідація (закриття) бізнесу здійснюється за рішенням засновників компанії (за рішенням засновників або уповноваженого органу юридичної особи), за рішенням суду (примусова ліквідація), або через процедуру банкрутства. Також особливо варто відзначити, часто використовувану, формальну ліквідацію, коли відбувається перереєстрація компанії на іншого власника з подальшою її ліквідацією.

Завдання, які вирішуються при ліквідації бізнесу: захист компанії від кредиторів, стягнення дебіторської заборгованості, зміна засновників, зменшення і списання боргів, виведення рухомого і нерухомого майна з компанії, зміна організаційно-правової структури компанії, перевірка фінансової діяльності компанії і активів, протидія «захоплення »компанії третіми особами, зміна розміру капіталу компанії і інше.

Також слід зазначити інші актуальні юридичні послуги, що надаються фахівцями юридичної компанії, які затребувані в процесі ліквідації бізнесу, зокрема послуги арбітражного керуючого в процесі закриття компанії, і аудит господарської діяльності підприємства, що ліквідується.

Юристи юридичної компанії з питань ліквідації бізнесу нададуть Вам професійні юридичні консультації, повне юридичне сприяння і допомогу з питань, які можуть у Вас виникнути в процесі ліквідації компаній, а також нададуть всі необхідні юридичні послуги по інших суміжних напрямках.


Помилка: Contact form не знайдена.