Спадкове право


probate lawyer Kiev


 Офіси в Україні і за кордоном


Юридична компанія «Рубікон Консалтинг Груп» надає громадянам України та іноземним громадянам комплексні і максимально повні послуг з оформлення спадщини в Україні. Наші адвокати зі спадкового права проведуть юридичну консультацію зі спадкового права, оформлять спадщину на квартиру, будинок, земельну ділянку (земельний пай), автомобіль, бізнес (корпоративні права), банківський вклад, цінні папери, авторські права і на інші об’єкти.

Існує два варіанти прийняття і оформлення спадщини в Україні: спадкування за заповітом (у разі, якщо заповіт був складений у нотаріуса на користь одного або декількох спадкоємців) і спадщину за законом (якщо заповіт відсутній або визнано в судовому порядку недійсним). Спадщина оформляється згідно із законодавством за місцем проживання померлого або за місцем знаходження основного масиву успадкованого майна.

Також існують певні особливості, що стосуються оформлення спадщини, яка відкрилася на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим), а також в зоні АТО (Донецька і Луганська області). Наші адвокати мають практичний досвід закладу спадкових справ за даними регіонах і проведуть всі необхідні юридичні консультації, юридичний супровід, судове представництво, оформлення всіх необхідних документів, витребування повторних документіввстановлять юридичні факти і в судовому порядку визнають право власності на успадковане майно.

Юристи зі спадщини юридичної компанії оформлять в максимально стислі терміни і правильно будь яку спадщину. В процесі оформлення спадщини беруть участь наші нотаріуси, що дозволяє максимально швидко і правильно оформити спадщину. Додатково ми проведемо оцінку спадщини, через суд відновимо терміни на прийняття спадщини і надамо інші супутні послуги.


Запитати у адвоката

Тема запитання *

Ваше ім'я та прізвище *

Ваш e-mail *

Ваше місто *

Текст запитання *

* — поля обов'язкові для заповнення