Спадкове право


probate lawyer Kiev


Юридична компанія надає громадянам України та іноземним громадянам комплексні і максимально повні послуг з оформлення спадщини в Україні. Наші адвокати зі спадкового права проведуть юридичну консультацію зі спадкового права, оформлять спадщину на квартиру, будинок, земельну ділянку (земельний пай), автомобіль, бізнес (корпоративні права), банківський вклад, цінні папери, авторські права і на інші об’єкти.

Адвокат по спадщині

Існує два варіанти прийняття і оформлення спадщини в Україні: спадкування за заповітом (у разі, якщо заповіт був складений у нотаріуса на користь одного або декількох спадкоємців) і спадщину за законом (якщо заповіт відсутній або визнано в судовому порядку недійсним). Спадщина оформляється згідно із законодавством за місцем проживання померлого або за місцем знаходження основного масиву успадкованого майна.

Послуги з оформлення спадщини

Також існують певні особливості, що стосуються оформлення спадщини, яка відкрилася на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим), а також в зоні АТО (Донецька і Луганська області). Наші адвокати мають практичний досвід закладу спадкових справ за даними регіонах і проведуть всі необхідні юридичні консультації, юридичний супровід, судове представництво, оформлення всіх необхідних документів, витребування повторних документіввстановлять юридичні факти і в судовому порядку визнають право власності на успадковане майно.

Спадкове право

Юристи зі спадщини юридичної компанії оформлять в максимально стислі терміни і правильно будь яку спадщину. В процесі оформлення спадщини беруть участь наші нотаріуси, що дозволяє максимально швидко і правильно оформити спадщину. Додатково ми проведемо оцінку спадщини, через суд відновимо терміни на прийняття спадщини і надамо інші супутні послуги.