Переклад документів


translation agency documents Kiev


Департамент перекладів юридичної компанії надає послуги усного та письмового перекладу (більше 40 мов). Зокрема, ми здійснюємо письмовий переклад таких основних мов як: російська, українська, англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, турецька, польська, литовська, грузинський, іврит, китайська, фарсі та інших.

Бюроо перекладів

Наші перекладачі здійснюють професійний і якісний усний та письмовий переклад різних тематик. Також особливу увагу слід приділити послузі, яку надає наша компанія – переклад акредитованим перекладачем при посольстві і нотаріальне завірення перекладу документів нотаріусом.

Письмовий перелад

Основні тематики і напряму перекладу: особисте і ділове листування, юридичний переклад, економіка, переклад контрактів, юридичних документів компаній, аудиторських звітів, угод, протоколів, установчих документів, судових документів, переклад веб-сайтів, ліцензій, банківських документів, анкет, переклад і засвідчення пакету документів для посольств і інше.

Нотаріальний переклад

Дуже часто переклад документів з нотаріальним посвідченням необхідний після легалізації документів та проставлення апостилю для надання за кордон. Поряд з перекладом документів дуже затребуваною є послуга витребування повторних документів, а також послуги адвоката при захисті інтересів закордонних клієнтів в суді.

Співпраця з нашою юридичною компанією дозволить Вам скористатися професійними послугами перекладу різних тематик.