Апостиль, легалізація


consular legalization apostille Kiev


 Офіси в Україні і за кордоном


Фахівці Юридичної компанія «Рубікон Консалтинг Груп» надають послуги легалізації документів для подальшого їх надання за кордон. Легалізація документів здійснюється з метою надання документам юридичної сили на території іншої країни. Документ, виданий в Україні має юридичну силу за кордоном тільки за умови його легалізації, суть якої полягає в підтвердженні повноважень, справжності підпису, печатки посадової особи, яка видала документ.

Існує два види легалізації документів: проставлення штампу “Апостиль” (для країн, що входять в Гаазьку конвенції) і консульська легалізація документів.

Фахівці юридичної компанії здійснюють консульську легалізацію документів та проставлення штампу “апостиль” на таких документа: документи з органів ЗАГС, архівна довідка, нотаріальні заяви (Довідка про сімейний стан), нотаріальна довіреність, довідки про стан здоров’я, документи про освіту та додатки до них, довідка про несудимість, документи з суду (рішення суду, вирок суду, постанова суду), документи компаній і інші офіційні документи.

Особливу увагу також слід приділити процедурі легалізації документів про освіту, яка називається нострифікація, яка має на меті легалізацію даних документів для працевлаштування за кордоном, а також процедура легалізації документів про освіту Dichiarazione di valore для Італії (Декларація), яка здійснюється для навчання або працевлаштування в Італії.

Фахівці юридичної компанії надають клієнтам послугу проставлення апостиля та консульської легалізації документів за кордоном (понад 20 країнах), послуги письмового перекладу документів на іноземну мову з нотаріальним посвідченням, а також послуги витребування дублікатів документів.


Помилка: Contact form не знайдена.